Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Pro školy  /  Doprovodná vzdělávací opatření   /  Zasej si svou zahrádku!

Zasej si svou zahrádku!

Stránky:  1 2  

Malý rádce 3 - Pravidelně zalévejte!

I salátek potřebuje vodu! Pravidelně jej zalévejte, pochutnáte si tak na krásně zelených a křupavých lístečkách!   Nezapomeňte přebytečnou vodu z misky vylít, ssalát není vodní rostlinka :)

Malý rádce 3 Zalévejte

Číst více

Jak na práci se sadou? VIDEO

Žáci ze 4.B ZŠ Otické v Opavě se mezi prvními nadšedně vrhli do práce s malými zahrádkami. Jak to vše probíhalo? Podívejte se na krátké instruktážní video :)

Číst více

Oblečte si květináč do svého :)

Není květináč jako květináč :) na parapetu ve třídě bude sice mnoho podobných, ale nikoli stejných květináčků. Oblékni si ten svůj do originálního přebalu. Stáhni si jej zde. Popusť uzdu fantazii a vyrob si sám ten nejvytuněnější přebal na svůj květináč.

Pošli nám foto tvého květináčku na email sou…

Číst více

Balíme jako o závod!

Balení krabiček s malými zahrádkami je v plném proudu! Balíme jako o závod a koncem dubna začneme s rozvozem na školy! Na všechny se dostane. Víme, že se těšíte - my taky! Jen prosíme o trpělivost, než to vše nabalíme a objedeme, může to trvat několik dnů/týdnů.

Balíme jako o závod #zasej

Číst více

Stop objednávkám

Děkujeme všem zájemcům, jde vidět, že vás i tento projekt zaujal a budeme opět velká rodinka! Tímto okamžikem ukončujeme příjem objednávek. Teď vše překontrolujeme, spočítáme a zkompletujeme! A ahóóój v dubnu!

stop objednávkám

Číst více

Stránky:  1 2