Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Pro školy  /  Doprovodná vzdělávací opatření   /  Zasej si svou zahrádku!  /  Objednávky posílejte do 9. února!

Objednávky posílejte do 9. února!

Do 9. února zašlete objednávky pro doprovodné opatření v rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol. Přihlásit se mohou pouze školy nebo jednotlivé třídy, nikoli rodiče. Objednávkový formulýř Vám byl zaslán emailem. Pokud jste ho nedostali, vyžádejte si ho zde.

A co budeme dělat letos? Budeme opět aktivní a vytvoříme si malou zahrádku na školním parapetu zcela sami. Jak? Každý zájemce dostane malou pracovní krabičku, která bude obsahovat vše potřebné: substrát pro pěstování, semínka, květináč a spoustu jiných vychytávek. Těšíme se na vás!

zasej si svou zahrádku

Tato kampaň je určena pro všechny žáky základních škol, které jsou zapojeny do školního projektu Ovoce a zelenina do škol pod hlavičkou Happysnack se schváleným žadatelem COME vending s.r.o. Dodávka sad malých zahrádek (1 žák = jedna zahrádka) je pro přihlášené žáky zcela zdarma. Není určeno pro učitelský sbor. Zahrádky jsou k dispozici v omezeném množství, případné dotazy pište na email soutez@happysnack.cz.Zpět na výpis rubriky