Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Školní automat  /  Aktuality  /  Výsledky soutěže Ovoce a zelenina v barvách duhy

Výsledky soutěže Ovoce a zelenina v barvách duhy

Výsledky soutěže jsou na světě! Děkujeme všem účastníkům a především dětem a jejich pedagogům za krásné práce. Vítěze jste si volili sami kliknutím na označení Líbí se mi na našem facebookovém profiluVýhry do soutěže poskytli dodavatelé zdravých svačinek do školních automatů Happysnack. Poděkování patří společnostem Semix Pluso, NUTREND DS, Racio a CEREA.

A KDO VYHRÁL?

V první kategorii přípravných tříd, prvních a druhých ročníků zvítězila 1.B paní Mgr. Zdenky Červové ze základní školy z Nymburka s rekordními 466 liky a jako odměnu si děti vybraly výlet do ZOO Dvůr Králové.

Na druhém místě se umístila 1.B z brněnské školy J. Babáka s 335 liky a o třetí místo se 162 liky se dělí 2.A ze základní školy v Úvalech a školní družina z pražské školy Brigádníků.

1. kategorie

V druhé kategorii 3. až 5. ročníků se na prvním místě umístila 5.A paní učitelky Lucie Nové, které celkem 277 nasbíraných liků zajistilo vstup do pražské ZOO. A že se jim v ZOO libílo, dokazují tyto fotografie zde a zde.

Z druhého místa se radovala 5.B z Nového Města nad Metují (204 liků), následované třídami 3.A ze škol Vejrostova z Brna a ostravské ZŠ Alberta Kučery (157 a 156 liků).

2. kategorie

Zapojila se i spousta tříd ze škol, které nejsou s námi v projektu Ovoce a zelenina do škol. Jejich práce byly tak pěkné, že jsme neodolali a vytvořili třetí kategorii mimo rámec pravidel. V této kategorii zvítězila 4.D paní učitelky Petry Bogarové z pražské školy Dr. Edvarda Beneše s 203 liky.

Všichni účastníci soutěže 1. a 2. kategorie získávají navíc pěkné a kvalitní puzzle na motivy Ovoce a zeleniny v barvách duhy a účastníci třetí kategorie naučné Trixeso z tvůrčí dílny Happysnacku.

Chcete si prohlédnout všechny úžasné práce ze soutěže? Navštivte náš facebookový profil: práce první kategorie najdete zde, práce druhé kategorie zde a práce třetí kategorie zde.

Přejeme pohodové prázdniny a na shledanou v příštím školním roce!

Líbí se vám naše aktivity, ale nejste s námi v projektu Ovoce a zelenina do škol? Zapojte se ještě teď - více informací zde! Napište nám, přijedeme za Vámi!Zpět na výpis rubriky