Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Školní automat  /  Aktuality  /  SZIF vyhlašuje vědomostní soutěž „Kvízování se školním projektem“

SZIF vyhlašuje vědomostní soutěž „Kvízování se školním projektem“

Na webových stránkách školního projektu Ovoce, zelenina a mléko do škol je k dnešnímu dni zahájena vědomostní soutěž „Kvízování se školním projektem“.

Soutěž bude probíhat do 31. prosince 2019 a zúčastnit se mohou všichni bez rozdílu věku. SZIF připravil do soutěže zajímavé ceny spojené se zdravým stravováním a školním projektem, který v rámci svých programů Ovoce a zelenina do škol a Mléko do základních škol v celé České republice dodává zdravé svačiny v podobě ovoce, zeleniny, mléka a mléčných výrobků.

Dodávky do škol jsou financovány ze státních prostředků za finanční spoluúčasti Evropské unie. Cílem projektu je zvýšení konzumace čerstvého ovoce, zeleniny, čerstvého mléka a mléčných výrobků, ale i vzdělávání žáků v oblasti stravovacích návyků. Soutěž probíhá na webových stránkách www.skolniprojekty.info, kde je možné se dozvědět o školním projektu více. Soutěž je určena pro širokou veřejnost.

Termín soutěže: 25. listopadu až 31. prosince 2019

Pro výherce je připraveno celkem 530 zajímavých cen:

  • 10x nová společenská hra „Zdravouš a Mlsanda”
  • 20x zajímavých knih o zdravém vaření a stravování
  • 300x propiska a pravítko s Kozlem Ovozelem
  • 200x klíčenka na krk s Kozlem Ovozelem

Po ukončení termínu soutěže budou výherci o výhře informováni prostřednictvím mailové zprávy. Odměny budou výhercům distribuovány prostřednictvím služeb České pošty.

Přejeme Vám příjemné soutěžení se školním projektem a těšíme se na Vaši účast!
Soutěžit můžete začít ihned kliknutím zde: www.skolniprojekty.info.Zpět na výpis rubriky