Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Školní automat  /  Aktuality  /  Možnost prodloužení platnosti stávajících karet

Možnost prodloužení platnosti stávajících karet

Kartičky sice mají stále platnost jednoho školního roku - ALE! Zavedli jsme prodloužení platnosti těch stávajících. Pokud v novém školním roce dobijete kredit na své stávající kartě, její platnost se prodlouží do konce školního roku. Jinak bude ukončena k 30.11.2019.

Více info pod obrázkem ..

Platnost prodloužena

Co se stane, pokud stávající kartu nedobiji žádným kreditem?

Vaše karta pozbyde platnosti 30.11.2019. Po tomto datu nebude možné vybírat touto kartou žádné produkty ze školního automatu. Pokud byste chtěli využívat výhody školního automatu, vyzvedněte si novou kartu u pověřené osoby ve škole.

Jakou minimální částkou musím dobít kredit?

Můžete dobít, kolik uznáte za vhodné. Minimální částka pro prodloužení platnosti stávající karty je stanovena na výši 10 Kč.

Budu platit aktivační poplatek u stávající karty, pokud ji dobiji nějakým kreditem?

Nikoli. To, že kartu dobijete, znamená, že máte zájem používat stávající kartu. Veškerý kredit, který na kartu pošlete, Vám zůstává plně k dispozici pro nákup produktů zdravých svačin.
Pozor, některé způsoby dobíjení jsou zatíženy poplatkem třetích stran - info o dobíjení karet zde.

Kdy musím dobít stávající kartu, aby se její platnost prodloužila?

Pokud bude kredit na stávající kartu připsán v období od 1.7. do 30.11., znamená to, že máte zájem o  prodloužení její platnosti na školní rok 2019-20. V tomto případě si nemusíte novou kartu na škole přebírat.

Dostali jsme ve škole nové karty, mohu je používat?

Nové karty můžete používat, jak jste byli zvyklí. Pozor, všechny nové plastové karty jsou ale zatíženy aktivačním platkem ve výši 10 Kč. Více info k aktivačnímu poplatku zde.
Pokud máte ještě zachovalou stávající kartu, můžete ji nadále používat za podmínky, že kartu alespoň jednou dobijete. V tomto případě již nehradíte žádný aktivační poplatek.

 

Aktualizace k 12.6.2019Zpět na výpis rubriky