Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Školní automat  /  Aktuality  /  Nové karty s novým školním rokem

Nové karty s novým školním rokem

I letos rozdáváme nové karty všem žákům a studentům. Proč? Projekt Happysnack zatřešuje mimo jiné také školní projekty Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol. Naší povinností je zpřístupnit školní projekty všem dětem. Zda pak budete nabídku projektů využívat či nikoli, je čistě na vás.

Pokud máte k dispozici ještě starou kartu z předešlých let, můžete ji plně využívat. Novou kartu si můžete ponechat pro případ ztráty té předchozí, nemusíte tak stát ve frontě na škole a novou kartu máte ihned u sebe k dispozici. Kredit z původní karty lze převést na novou, stačí zaslat žádost s uvedneím čísla staré a nové karty na email info@happysnack.cz. Pozor, každá nová karta je zatížena tzv. aktivačním poplatkem ve výši 10 Kč, který se odečte po prvním připsání peněz na kartu (dobití bezhotovostním způsobem nebo převodem kreditu ze staré karty - záleží co nastane dříve). Tento poplatek je jen jeden a odečítá se jen jednou.

Pro výběr bezplatných produktů v projektu Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol se může karta používat bez aktivace a bez nabití finančním kreditem. U tohoto způsobu výběru není účtován žádný aktivační poplatek.

Pro výběr placených ochucených dotovaných výrobků v projektu Mléko do škol je však třeba kartu nejdříve aktivovat a nabít libovolným finančním obnosem. Pozor, každá nová karta je zatížena tzv. aktivačním poplatkem ve výši 10 Kč, který se odečte po prvním připsání peněz na kartu (dobití bezhotovostním způsobem nebo převodem kreditu ze staré karty - záleží co nastane dříve). Tento poplatek je jen jeden a odečítá se jen jednou.

I letošní edice nových karet je krásnější díky pracím našich dětí. Do soutěže "Nakresli si svou kreditku" bylo zasláno velké množství obrázků a pro porotu nebylo snadné vybrat ty nejzajímavější. Děkujeme všem autorům! Jejich obrázky budeme rádi používat při dalších aktivitách Happysnacku. V těchto dnech budeme autory kontaktovat s předáním odměny.

karty 2017Zpět na výpis rubriky