Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Školní automat  /  Aktuality  /  Naše děti se těší na krájená jablíčka!

Naše děti se těší na krájená jablíčka!

Aktuálně v projektu Ovoce do škol distribuujeme krájená jablíčka ve veselých sáčcích se zvířecími postavičkami z Happíkova. Ptáte se, čím to je, že jsou jablíčka tak chutná a děti je prostě milují?

Odpověď je jednoduchá - jedná se totiž o 100% přírodní produkt - v sáčku jsou opravdu jen čerstvá nakrájená jablíčka bez jakýchkoli chemických konzervantů. Je k nim přidaná jen kapička vitamínu C, aby nakrájené měsíčky jablka nehnědly. Veškerá produkce probíhá ve sterilním prostředí. Nic víc..

K tomu, aby vydržela po celou dobu čerstvá, je třeba dodržovat chladírenský řetezec a mít je buď uskladněné ve školním automatu na zdravou svačinku nebo po rozdání ve škole ihned zkonzumovat!  Takže, pokud se Vám líbí postavičky na sáčku (a víte, že máme celkem devět typů barevných pytlíků?), tak jablíčka snězte hned ve škole a domů si přineste jen prázdný sáček.

sacky s jablickyZpět na výpis rubriky