Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Školní automat  /  Aktuality  /  Máte doma prvňáčka? Seznamte ho s výrobky v automatu!

Máte doma prvňáčka? Seznamte ho s výrobky v automatu!

Ano, seznamte Vašeho prvňáčka s nabídkou ve školním automatu! A naučte ho rozumně nakupovat. Proč to říkáme? Důvodů je několik.

  • Protože Vaše dítko ještě pravděpodobně neumí číst.
  • Protože v automatu může být výrobek, na jehož složení je Vaše dítě alergické.
  • Protože Váš prvňáček je zvědavý a mohl by nakoupit více, než byste si přáli.
  • Protože Vaše dítko pravděpodobně nemusí vědět, jak který výrobek vypadá a kolik stojí.
  • Protože Vaše dítko může chtít udělat radost dalším kamarádům a koupit jim svačinku ze své karty za Vaše peníze.
  • .. a spousta dalších..

Nabídku ve školním automatu naleznete zde, ceník produktů najdete zde a návod k obsluze automatu zde.

Doporučujeme si projít celý ceník výrobků v pohodlí domova. Budete tak vědět, co kolik stojí a za jakých podmínek lze za případnou akční cenu nakupovat. Poté je vhodné se podívat se na produktové karty, ať víte, jak výrobek vypadá. V průběhu měsíce října bude připravena aplikace do mobilu, kde prohlížení nabídky bude mnohem jednodušší - s pěknými obrázky, včetně složení a ceny - vše pohodlně v mobilu.

Jakmile na kartičku dobijete kredit nějakým z bezhotovostních způsobů (doporučujeme bankovní převod nebo kartou na internetu), tak se přihlaste ke svému účtu karty vpravo nahoře nebo dole kliknutím na červené tlačítko Přihlásit.

Po vepsání čísla karty a hesla se dostanete do speciálního rozhraní, kde si můžete provádět nejrůznější nastavení - vybrat výrobky, které svému dítěti chcete omezit, či si můžete nastavit denní limit. Lze také nastavit zasílání reportů, které Vás budou informovat a o výši kreditu na kartě či o jeho navýšení. A samozřejmě se můžete podívat, co si Vaše dítě z automatu zakoupilo, a zjistíte také aktuální výši kreditu na kartě.

Jakmile dítě přiběhne ve škole ke svému automatu a vybere si výrobek, o který má zájem, vloží kartu čárovým kódem nahoru do čtečky automatu. Pokud je vše v pořádku - dítě má dostatek kreditu, výrobek není Vámi omezen, je dobré datum spotřeby, apod. -  zvolený výrobek vypadne do výdejního prostoru, odkud si jej dítě může vyzvednout. Z karty se odečte ceny za odebraný výrobek a Vy si vše můžete doma po přihlášení ověřit.

Pozor, někdy se může stát, že v automatu je více výrobků stejného druhu. Automat má nastavenou funkci přednostního výdeje, která hlídá datum spotřeby a obsazenost pozic. Proto se někdy může stát, že dítě si zvolí výrobek z pozice číslo 43,  ale přitom mu vypadne výrobek z pozice 44. Jedná se vždy o shodný výrobek, ale je možné, že na 43 se jednalo již o poslední produkt ve spirále nebo již se krátí doba spotřeby.

Pokud Vám není něco jasné, zkuste si prohlédnout naši sekci Nejčastějších otázek a odpovědí zde. A také si nezapomeňte pročíst Všeobecné obchodní podmínky zde.

Bude fajn, pokud se přihlásíte ke sledování našich sociálních sítí - Facebooku zde nebo Instagramu zde. Náš Youtube kanál najdete zde. Spousta aktualit tak bude pro Vás rychleji dostupná než na internetových stránkách.

Kdybyste i tak měli nějaký dotaz - napište nám. Jsme zde pro Vás. Příjemné užívání školního automatu na zdravou svačinku přeje celý kolektiv HappysnackZpět na výpis rubriky