Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Školní automat  /  Aktuality  /  Jahůdky, ukažte se!

Jahůdky, ukažte se!

Mámy a tátové! Víte, že vaše jahůdka může růst až pět let?? Ukažte nám své jahůdky a vyhrajte odměnu - zábavnou hru BrainBox - V kostce! od společnosti Albi.

Co pro to udělat? Stačí zaslat fotografii vaší jahůdky na email soutez@happysnack.cz. Do předmětu zprávy vepište slovo "Jahoda", do textu zprávy pak vaše jméno, věk, název školy a jak jste jahůdku pojmenovali. Můžete přidat i nějaký pěkný komentář o vašich zkušenostech s pěstováním. Fotografie budeme publikovat na našem facebooku zde a pak už můžete vesele a s chutí fotografii vaší jahůdky "lajkovat". Kdo jich bude mít nejvíce, vyhrává!

Bude se hodnotit počet Like, získaných na FB. Like se rozumí označení Fotografie ikonami: „To se mi líbí“ – ikona zdviženého palce, „Super“ - ikona srdíčka, a „Paráda“ – ikona žlutého smajlíka s otevřenou pusou. Ikony „Haha“, „To mě mrzí“ to a To mě štve“ se do celkového počtu nepočítají, jsou ignorovány. Pokud zašlete více fotografií, zveřejníme je všechny, ale do soutěže se bude započítávat pouze jedna a to ta s nejvyšším počtem Like!

Kompletní pravidla najdete zde. Na bohatou účast se těší celý kolektiv Happysnack.

Jahudky, ukazte se!Zpět na výpis rubriky