Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Školní automat  /  Aktuality  /  Happysnack® kalendář 2022 s obrázky dětí je už na světě!

Happysnack® kalendář 2022 s obrázky dětí je už na světě!

Není nic krásnějšího, než dětská tvorba! Nádherný kalendář plný obrázků, které nám namalovaly děti, je připraven. Letošní téma se týkalo budoucnosti našich dětí, konkétně jejich vysněného povolání. Dostali jsme nesčetné množství obrázků - jeden krásnější, než druhý.

Za úžasné obrázky všem dětem z celého srdce děkujeme.

Nakonec jsme vybrali 53 obrázků, které přinášíme k nahlédnutí ve fotogalerii pod textem. Na výběru mělo podíl lajkování na facebooku a volba z pohledu grafického zpracování a různorodosti.

Všechny obrázky zaslané do soutěže si můžete prohlédnout zde.

INFO Občas se nás ptáte, zda si můžete tento kalendář zakoupit.

Ano, lze to - ale jen do doprodání zásob. Cena jednoho kalendáře je 70 Kč plus poštovné a balné. Platba na účet předem - nebo lze odečíst z kreditu na předplacené kartě Happysnack®.

V případě zájmu pište na info@happysnack.cz. Děkujeme.Až já budu velký! Až á budu velká! - kalendář 2022 - vybrané obrázky

4_zs_j.jpg 63_lajk_ek_gen_janka_ostrava.jpg 66_lajk_matej_kamenicky_senov.jpg 68_lajk_rv_mnichovicka_kolin.jpg 68_lajk_vm_vratimov.jpg 78_lajk_kacenka_kamenicky_senov.jpg 79_lajk_mk_hradc_kralove_stefcova.jpg 149_lajk_sp.jpg 222_lajk_ak_veterinarka.jpg 406_lajk_an_dobris_skolni_1035.jpg adam_kubaty_11_let_zs_vratimov.jpg adam_vavra_10_let_barman_zs_michalkovice.jpg ana_brettschneiderova_5.jpg aneta_burianova_10_let_5.jpg anna_houserova_5.jpg annaaxmannova14letbelskylesb.jpg barbora_tomisova_9_let_zs_vratimov.jpg daniel_jedlicka_rybar_10_let_5.jpg daniela_sodomkova_malirka_9_let_4.jpg david_jurica__12_let_strojvedouci_masarykova_zs_a_ms_bohumin.jpg ela_rudova_5.jpg elenka_chu_3.jpg eliska_hasalikova_10_let__veterinarka_v.jpg eliska_miczkova__13_let_fotografka_masarykova_zs_a_ms_bohumin.jpg ema_stratilkova__zubarka__9_let_zs_na_planine_1393_praha.jpg emma_stankovicova_10_let_zs_vratimov.jpg ester_videnska_8_let_zs_vratimov.jpg eva_jankovicova_zs_a_ms_breclav_kpt.jpg gabriela_skorupova_10_let_zs_vratimov.jpg ivana_pustkova_11_let_zs_vratimov.jpg jakub_walder_12_let_zs_vratimov.jpg jakub_zeman_12_let_zs_vratimov.jpg jan_rajnoch_zs_maticni_5_ostrava_13_let.jpg jopkova_eliska_u_studny_karvina_13_let.jpg katerina_krhutova_vi.jpg letuska_ella_chaloupkova_3.jpg liliana_sebestova_12_let_zs_vratimov.jpg lucie_rychlikova_10_let_hostomice.jpg martin_staud11_let_dritec.jpg matyas_vavra_10_let_elektrikar_zs_michalkovice.jpg michael_swider_11_let_zs_vratimov.jpg milan_duna_13_let_10.jpg mrizova_alexandra_u_studny_karvina_13_let.jpg pavel_vlk__youtuber_4.jpg programatorka_vyvojarka_pocitacovych_her__beata_petriskova10_let__zs_hornicka_v_chomutove.jpg sokolnice_jana_rejnysova_3.jpg tereza_oberhelova_11_let_zs_vratimov.jpg tereza_sedlarova_9_let.jpg vaclavhomola14letbelskylesb.jpg veterinarka_julie_tomsova_3.jpg zdenekjanosel4zsplzen5a.jpg zuzana_blazova_v.jpg zuzana_sladkova_10_let_zs_vratimov.jpg

Zpět na výpis rubriky