Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Školní automat  /  Aktuality  /  Happysnack nabízí výrobky v souladu s vyhláškou!

Happysnack nabízí výrobky v souladu s vyhláškou!

Happysnack vždy respektuje platnou legislativu a výrobky v něm umístěné jsou v souladu s platnými ustanoveními dané vyhlášky.

S ohledem na vyhlášku č. 282/2016 Sb. o požadavcích na potraviny, pro které je přípustná reklama a které lze nabízet a prodávat ve školách a školských zařízeních, vydanou na základě § 32 odst. 2 zákona č.  561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění zákona č. 82/2015 Sb. a zákona č. 178/2016 Sb.

prohlašujeme, že

všechny výrobky, zařazené do projektu Happysnack (Podpora spotřeby školního mléka „Mléko do škol“, „Ovoce a zelenina do škol" a ostatní výrobky zdravé svačiny) distribuované ve školním automatu, splňují bez výhrad všechny požadavky výše uvedené vyhlášky.

Aktuální produktové karty výrobků v projektu Happysnack s uvedením jejich složení a srovnání s vyhláškou si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde.

Vyhlášku 282/2016 Sb. o požadavcích na potraviny, pro které je přípustná reklama a které lze nabízet k prodeji a prodávat ve školách a školských zařízeních, si můžete přečíst zde.

 

 Zpět na výpis rubriky