Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Školní automat  /  Aktuality  /  Chceš mít obrázek v kalendáři?

Chceš mít obrázek v kalendáři?

Baví tě kreslení či malování? Chceš mít vlastní obrázek v kalendáři 2022, který půjde do zhruba 500 škol v České republice? Baví tě se účastnit soutěží? Ano? Paráda!

Zapoj se do celorepublikové výtvarné soutěže! Namaluj či nakresli, čím chceš být, až budeš dospělý či dospělá, a buď spoluautorem kalendáře pro rok 2022!

Soutěž probíhá od 6.9. do 26.9. 2021. FOTOGALERIE s obrázky je zde.

Jak se zúčastnit?

  • Nakreslete vlastní, tematicky zaměřený obrázek, a pošlete nám jej na e-mail soutez@happysnack.cz nebo pošlete foto do komentářů pod soutěžní příspěvek na Facebooku zde.
  • Z obrázku musí být ztřetelné, o jaké povolání se jedná. Tuto informaci lze vepsat pod obrázek nebo do textu e-mailu. Počet zaslaných obrázků není omezen.
  • Naše porota bude hodnotit z 70% jeho zpracování a vhodnost pro použití do kalendáře Happysnack 2022 a z 30% počet lajků nebo srdíček na sociálních sítích. Maximálně bude vybráno 53 motivů.
  • Autor získá 2 stolní kalendáře, svačinový boxík s ovocnou kapsičkou a roušku se speciální švýcarskou technologií Heiq Viroblock ®, která účinně chrání před mikroby a choroboplodnými zárodky.
  • Kompletní pravidla k soutěži naleznete zde.

kalendář 2022

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena se společností Facebook a tato společnost za její průběh nijak neodpovídá. Informace poskytnuté v rámci soutěže nebudou této společnosti nijak zpřístupněny. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěží musí být adresovány nám, nikoliv Facebooku.

 

 Zpět na výpis rubriky