Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Školní automat  /  Aktuality

Aktuality

Stránky:   1 2

Jen ovoce a arašídy :)

DALŠÍ NOVÝ VÝROBEK! Raw tyčinka se sušeným ovocem a arašídy. Tyčinka je bez přídatných látek a bez přidaného cukru. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry v ovoci. Bezlepková.

BOMBUS KIDS

Najdete v automatu za 16,10 Kč. Zajímá Vás složení? Přečtěte si produktovou kartu zde.

Číst více

Nový exkluzivní výrobek

Dokonalá chuť, příjemné osvěžení, láska na první pohled! Tak by se daly označit pocity při ochutnávání nového produktu FRESH PARTY Jablečné pyré s černým rybízem BIO.

Pyré je vyrobeno pouze z ovoce - 90% jablečné pyré a 10 % pyré z černého rybízu BIO. NENÍ VYROBENO Z KONCENTRÁTU. Ovoce vyrostlo v č…

Číst více

VELKÉ SČÍTÁNÍ RAJČÁTEK

V loňském školním roce jste dostali sazeničky rajčátek a teď je sčítáme! Komu rajčátko přežilo prázdninové zážitky, nechť se přihlásí! Do 5.10. zasílejte fotografie rajčátka se jménem a tip, kolik rajčátek se přihlásí, na adresu soutez@happysnack.cz. Nezapomeňte připojit třídu a adresu školy!

Ta tř…

Číst více

Nové karty všem a první mléko zdarma!

Letos nové plastové karty rozdáváme všem! A aby byl počátek školního roku ještě příjemnější, tak PRVNÍ MLÉKO DOSTANETE od nás ZDARMA!

Jak na to? Stačí si dobít minimální kredit ve výši 50 kč na jakoukoli plastovou kartičku - staré nebo nové edice - a poté si vybrat mléko ze školního automatu! Cena…

Číst více

Školní potřeby se slevou!

Ve spolupráci s activacek.cz nabízíme všem dětem a jejich rodičům možnost zakoupení kvalitních školních potřeb s 15% slevou a dopravou zdarma při nákupu nad 500 Kč. Stačí jen zadat kód HAPPY15 při objednávce nad 500 Kč v eshopu. Tak hurá do toho! Jeden školní rok končí a na druhý se již připravme!

Číst více

Jak dodržovat pitný režim

Máme tu léto! V tomto období je velmi důležité často pít a dodržovat tak pitný režim.

Co pít a v jakém množství? Dozvíte se v dalším článku nutriční terapeutky Bc. Markéty Kubecové - čtěte zde.

 

Číst více

S Vápníčkem za mlékem..

Co mléko obsahuje a čím je tvořeno? To je obsahem prvního dílu našeho miniserálu s novou postavičkou, rošťácky veselým Vápníčkem, který Vás bude provázet bílým mléčným světem :)

Co mléko obsahuje

Číst více

Rajčátka zaujala TV POLAR

25 000 sazeniček rajčat putovalo z opavského školního statku za dětmi do celé republiky. Akce "Adoptuj si své rajčátko!" zaujala také regionální televizní stanici TV Polar, která o tom natočila krásnou reportáž. Prohlédnout si ji můžete, když kliknete na obrázek níže.

Informace o doprovodném opat…

Číst více

A co když rajčátko nezalijeme?

Pokud vyšleme rajčátko na pomyslnou výpravu do pouště a nezalijeme jej, bude postrádat vlhkost. Podívejte se, jak to rozpoznat!

Máte - li dotazy, napište nám na soutez@happysnack.cz, budeme dle nich zpracovávat další díly!

Radce rajčátko

Návod lze stáhnout k vytištění zde.

Informace o doprovodném opatření Ado…

Číst více

Nakresli si kreditku!

Do 8. května byla otevřená blesková soutěž "Nakresli si kreditku", jejíž principem bylo nakreslit vlastní design na předplacené karty Happysnack. Děti zapojily svou fantazii a poslaly nám necelé dvě stovky úžasných obrázků. Teď na nás čeká nelehký úkol vybrat 6 až 9 designů, které budou natištěny na…

Číst více

Jak na to? aneb Malý rádce péče o rajčátko

Zalévat či nezalévat? Toť zásadní rajčatová otázka .. Hlavně nepřelít! Rajčátka neumějí plavat, proto je lepší to se zaléváním nepřehánět.

Podívejte se na první díl našeho malého rádce péče o rajčátka a máte - li dotazy, napište nám na soutez@happysnack.cz, budeme dle nich zpracovávat další díly!

Číst více

Poděkování za účast v anketě

Děkujeme všem zúčastněným za sdělení názorů na projekt zdravé svačiny ve školách. Anketa proběhla mezi rodiči a dětmi na vzorku základních škol po celé České republice a měla za účel posbírat informace pro zprávu o hodnocení projektu.

Vrátily se nám necelé tři tisíce vyplněných anketních lístků. Ce…

Číst více

Huráá, pojďme pěstovat rajčátka!

V projektu „Adoptuj si rajčátko“ jsme rozdali dětem 25 000 sazeniček. Každé dítě má nyní svoje rajčátko, o které se bude starat, a poté si i může vypěstované plody sníst.

Proč bychom však rajčátka měli konzumovat? To nám prozradí další článek nutriční terapeutky Bc. Markéty Kubecové - čtěte zde.

 …

Číst více

Adoptuj si své rajčátko!

V rámci doprovodných opatření evropského projektu Ovoce a zelenina do škol jsme pro děti připravili jedinečný projekt „Adoptuj si své rajčátko!“.

O co se jedná? O úsměv na tváři u 25 000 dětí prvního stupně základních škol, kteří si „ adoptují“ malou sazeničku rajčátka. Princip je jednoduchý. V ún…

Číst více

Co prospívá našemu tělu?

Další květnová hříčka je adresována všem, kteří mají rádi osmisměrky. Nutriční terapeutka Markéta připravila dvě verze - jednodušší pro prvňáky až třeťáky a složitější pro čtvrťáky a páťáky. Tak hurá do toho! Kdo ji správně vyluští, dozví se, co našemu tělu prospívá pro správný vývoj kostí a zubů.

Číst více

Nakresli si kreditku!

Co je lepší, než mít krásnou předplacenou kartu Happysnack?

No přece mít krásnou předplacenou kartu, kterou si vymyslím a sám (sama) nakreslím!

Zapojte svou fantazii a rozviňte kreativitu! Není žádné konkrétní téma, jen se to musí líbit a být to úžasné :) Sami si vymyslíte téma, sami si vytvoříte …

Číst více

Ovocné tyčinky z čisté přírody

Ve školních automatech na zdravou svačinku najdete novinku - ovocné tyčinky Dr. Light v chuťové variantě Ovocný mix a Rakytník. Tyto tyčinky jsou vyrobeny z čistě přírodních surovin a obsahují až 85% ovoce. Ovoce je zpracováváno šetrnou metodou lyofilizace (sušení mrazem), díky němuž se zachovávají …

Číst více

Jak se daří rajčátkům?

JAK JINAK NEŽ SKVĚLE! Azték, Venus a Vilma se mají k světu a již se těší na své mámy a táty! Takto vypadají zhruba po měsíci, co byla zasazena!

Rajčátka po měsíci

 

Číst více

Poznáte květy?

Jaro je zde v plné síle. Stromy, louky, záhony rozkvetly veselými barvami. Všude to krásně voní a ve vzduchu je cítit příjemnou jarní energii. Dobijte baterky po zimě a jen pro legraci si vyzkoušejte, zda se vyznáte v květinách, které najdete všude kolem! Typicky jarní kvíz je připraven zde pro všec…

Číst více

Proč a co svačit?

SVAČÍ VAŠE DĚTI? Pravidelnost ve stravování je základ. V předchozím článku jsme si řekli, proč je důležité snídat. Proto se nyní budeme věnovat dalšímu jídlu, které bychom neměli zanedbávat a tím je svačina. Celý článek od nutriční terapeutky Bc. Markéty Kubecové najdete zde.

Číst více

ADOPTUJ SI SVÉ RAJČÁTKO - máme zasazeno!

Děkujeme všem za úžasný zájem o rajčátka! Semínka jsou zasazena, některá již vyrašila a těší se na své budoucí „mámy a táty“. Kdo z Vás se již těší na své rajčátko? Bude červené - žluté nebo oranžové? Jaké mu dáte jméno?

Jakmile budeme mít k dispozici fotografie ze skleníku, kde jsou s láskou opeč…

Číst více

Luštěte s námi!

Kdo miluje křížovky? Všichni? Tak hurá do luštění - v sekci Pro děti je pro Vás připravena další hříčka, tentokrát se dozvíte, kdy je nejvhodnější doba pro konzumaci ovoce.

Číst více

Vše pro školy a školky

Dne 15. března 2016 se budeme jako vystavovatelé účastnit  akce Vše pro školy a školky, která se koná v kongresovém centru Top Hotelu Praha, Blažimská 4, Praha 4. Přijďte nás navštívit! Můžeme si popovídat o tématu zdravé svačiny, o dotovaných projektech Podpora spotřeby školního mléka či o projektu…

Číst více

Oříšky a ořechy - poznáte je?

Ořechy tvoří poměrně zvláštní skupinu ovoce. Plody - tedy ořechy jsou vlastně semena rostliny.Do skupiny skořápkového ovoce můžeme zahrnout vlašské, lískové a kokosové ořechy, mandle, jedlé kaštany a dále i pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, píniové oříšky nebo oříšky kešu. Specifickým druhem j…

Číst více

Anketa - jak dobíjet kredit na kartičku?

Poradíte nám a napíšete, jaký způsob dobíjení karet Happysnack je dle Vás nejlepší? Aktuálně nabízíme bezhotovostní dobíjení karet - bankovním převodem, zasláním SMS, platební kartou na webu nebo poštovní poukázkou. Ale co třeba hotovostní nabíjení karet přímo ve škole - líbilo by se Vám to? Vyjádře…

Číst více

Další hříčka je na světě!

Pro ty, kteří rádi luští, je připravena další hříčka - osmisměrka. Tentokráte je pro celý první stupeň stejná a věříme, že si užijete spoustu zábavy při jejím luštění. Tak hurá do toho!

Lednovou hříčku a také všechny předešlé najdete zde.

 

Číst více

Hurá zpátky do školy:)

Po vánočních prázdninách hurá zpátky do školy! Hledáte- li zdravou svačinku, zavítejte do školních automatů Happysnack! Připomeňme si základní informace:

  • Evropské programy Podpora školního mléka a Ovoce a zelenina do škol, doplněná o výrobky zdravé svačiny.
  • Všechny výrobky jsou prověřeny nutričn…
Číst více

DÁREK PRO VŠECHNY! VÁNOČNÍ 50% SLEVA NA OCHUCENÁ MLÉKA!

Vánoce, Vánoce přicházejí .. a automaty Happysnack Vám dáreček přinášejí! Všechna ochucená mléka za polovinu ceny!

Od středy 9.12. až do Vánoc všechna ochucená mléka zakoupíte se slevou 50%!

vanocni mleka

Upozornění: Během dnešního dne může nastat situace, že na displeji u některých automatů bude zobrazován…

Číst více

Kdo najde svůj obrázek v kalendáři Happysnack 2016?

JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA, ZDRAVÁ STRAVA JE VŽDY PRÍMA!

Poděkování: Do soutěže se zapojilo velké množství škol a dětských autorů. Všem zúčastněným děkujeme za zaslané obrázky, které byly svým zpracováním moc pěkné a zajímavé.

Vzhledem k tomu, že kalendářní rok má omezený počet týdnů, mohli jsme vyb…

Číst více

Přednáška nutriční terapeutky v ZŠ Melantrichova

Dne 12. 11. 2015 navštívila nutriční terapeutka Markéta Kubecová ZŠ a MŠ Melantrichova v Prostějově. Měla zde přednášku pro 53 žáků čtvrtých tříd. Přednáška se týkala především významu konzumace ovoce a zeleniny a také zásad správné výživy. Celá akce se realizovala v rámci doprovodných opatření v pr…

Číst více

CO JE PROJEKT HAPPYSNACK?

Projekt Happysnack – školní automat na zdravou svačinku – sdružuje evropské dotované programy Podpora spotřeby školního mléka a Ovoce a zelenina do škol doplněné o výrobky splňující požadavky na zdravou výživu dětí, žáků a studentů v souladu se zněním §32, odst. 2, zákona č. 82/2015 Sb., kterým se m…

Číst více

STOP! Soutěž uzavřena!

STOP! Již nezasílejte obrázky do kalendáře Happysnack! Příjem obrázků je k dnešnímu dni ukončen. Z technických důvodů grafické přípravy kalendáře již žádné obrázky zařadit do naší databáze ani nemůže.

Děkujeme všem šikovným dětem, které nakreslily a namalovaly úžasné obrázky dle tématu JARO, LÉTO, …

Číst více

Nakresli obrázek a budeš mít svůj týden v kalendáři Happysnack!

JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA, ZDRAVÁ STRAVA JE VŽDY PRÍMA! Nakresli nebo namaluj pěkný obrázek k tématu zdravé stravy v období celého roku a pošli nám obrázek na email soutez@happysnack.cz.

Pokud bude Tvůj obrázek vybrán, otiskneme ho ve stolním kalednáři Happysnack na rok 2016 a Tobě pošleme dva kusy …

Číst více

TERMIX - RETRO v moderním obalu!

Chuťové dokonalá mléčná svačinka v moderním praktickém obalu s retro designem. Co více očekávat od letošní novinky? Váš oblíbený termix najdete ve školním automatu ve dvou příchutích - vanilka a kakao - za doporučenou maloobchodní cenu 14,90 Kč.

Chcete znát přesné složení? Podívejte se na produktov…

Číst více

Nemám kartu Happysnack, kde ji dostanu?

KDE? VE ŠKOLE! Karty jsou k dispozici u tzv. pověřených osob pro projekt Happysnack. Karty se vydávají na jméno, je tedy třeba přijít osobně za pověřenou osobou a kartu si vyzvednout. Prvňáčkům jsou karty obvykle vydávány hromadně ve třídách. Karty jsou zdarma  a v okamžiku předání mají nulovou hodn…

Číst více

PASTA ONER a vytuněný design nové edice karet!

Nový design letošní edice plastových karet je na světě! Kdo je autorem? Známý popartový umělec PASTA ONER. :)

Kdo se vlastně za touto přezdívkou skrývá?

pasta onerPasta Oner je neotřelý, mladý a progresivní popartový umělec, který přesahuje hranice svého „města“. Pasta Oner se coby „graffiti writer“ zrodil …

Číst více

VY, JAKO RODIČ ROZHODUJETE, CO SI VAŠE DÍTĚ KOUPÍ!

Náš projekt dává možnost rodičům, aby si sami zvolili a zkontrolovali vhodnost naší nabídky.

Po přihlášení do Vašeho účtu si můžete zakliknout skupiny zboží, které vyhovují Vašim požadavkům a představám o dopolední svačině Vašeho dítěte. Využijte této možnosti! Kompletní nabídku výrobků v automatu…

Číst více

HURÁÁ NA PRÁZDNINY

Všem našim malým i velkým příznivcům přejeme pohodové prázdniny! Bavte se, radujte se, odpočívejte a na shledanou v září!

pohodove prazdniny

Číst více

PRODLOUŽENO HLASOVÁNÍ! SOUTĚŽ OVOCE A ZELENINA V BARVÁCH DUHY!

Pro velký zájem účastníků jsme prodloužili hlasování v soutěži v projektu Ovoce a zelenina do škol! Hlasujte pro Vašeho favorita až do 14.6.2015!!

Prodloužení akce se týká jen hlasování, nové příspěvky již nezasílejte - nebyly by zveřejněny. Všechny práce, které k nám do termínu přišly, jsou vystav…

Číst více

NOVINKA - Amarantové burizony jsou zdravou pochoutkou!

V těchto dnech se do modrých automatů dostává další novinka - amarantové burizony z veselé, barevné řady Pop2Go. Můžete si vybrat ze tří příchutí - ovocné, čokoládové a jogurtové. Ideální v kombinaci s neochuceným mlékem nebo ovocem a zdravá svačinka je na světě.

 

Číst více

NOVINKA! Čokoládové müsli cookies

V nejbližších dnech najdete ve školních automatech Happysnack novinku - čokoládové müsli cookies. Nutričně vyvážená a chuťově zajímavá čokoládová pochoutka dostala zelenou od nutričních terapeutů Poradenského centra Výživa dětí a míří do modrých automatů.

Jedná se o celozrnné sušenky bez pšeničné m…

Číst více

Zdravé výrobky ve školním automatu Happysnack jsou samozřejmostí

Zajímá vás, jaké výrobky jsou umístěné ve školním automatu Happysnack? Odpověď je jednoduchá: Jen ty, které splňují přísná kritéria pro zařazení mezi výrobky vhodné pro dopolední svačinu školáků. Dopolední svačina má za úkol nasytit dítě do doby hlavního jídla a poskytnout mu energii pro dopolední v…

Číst více

Přednášky s nutriční terapeutkou

Happysnack spolupracuje s nutriční terapeutkou, Bc. Markétou Kubecovou, která realizuje přednášky na základních školách, zaměřené na prospěšnost zdravé výživy a především na význam konzumace ovoce a zeleniny.

kubecováPřednášky jsou určeny pro žáky prvního stupně u škol zapojených do projektu Ovoce a zeleni…

Číst více

VESELÉ VELIKONOCE

Bohatou pomlázku, spoustu radosti a veselí při velikonočních svátcích.. přeje všem příznivcům kolektiv Happysnacku

velikonoce

Číst více

DUHOVÉ ŠÍLENSTVÍ ZAČÍNÁ!

OVOCE A ZELENINA V BARVÁCH DUHY! To je letošní téma pro projekt Ovoce a zelenina do škol pod hlavičkou Happysnack :)

Příroda je krásná, je veselá a hýří barvami. Každý druh ovoce či zeleniny je také jinak barevný. Každá barvička obsahuje jiné živiny a vitamíny a je jinak prospěšná pro náš organizmu…

Číst více

JARNÍ AKCE! BIO Fresh party za nižší cenu!

VÍTEJME PŘICHÁZEJÍCÍ JARO S NIŽŠÍ CENOU FRESH PARTY V BIO KVALITĚ! Kvalitní lisovaná šťáva bez přidané vody, cukru a jiných konzervantů je vyrobena z ovoce z ekologického zemědělství.

Vyzkoušejte osvěžující kombinaci plnou vitamínů! Pro naše děti jen to nejlepší...

fresh party

Číst více

Hurá, je tu pololetí!

TVÁŘE PLNÉ ŠIROKÉHO ÚSMĚVU PO OBDRŽENÍ VYSVĚDČENÍ VŠEM NAŠIM ŠKOLÁKŮM A PŘÍZNIVCŮM HAPPYSNACKU přeje kamarád Béďa Ouško!

Číst více

NOVINKA - Oblíbili jste si platbu QR kódem?

Mobilní aplikace hýbou světem a QR platby jsou dnes již samozřejmostí! I Happysnack nově nabízí QR platby. Jak na ně? Stačí se přihlásit na www.happysnack.cz ke svému účtu a v kolonce Dobití kreditu si vybrat ikonu QR kodu, který si můžete naskenovat do svého mobilního telefonu!

platba qr

Číst více

PF 2015

Pohodové svátky vánoční a zdravý vstup do nové roku, kdy se zase uvidíme u našeho školního automatu na zdravou svačinku.. :o)

Číst více

Konec platnosti papírových karet

POZOR! PLATNOST VŠECH STÁVAJÍCÍCH PAPÍROVÝCH KARET KONČÍ K 31. 12. 2014.

Prosíme o dočerpání kreditů k 31.12.2014. Pokud to nestihnete, můžete si nechat převést zůstatky na nové plastové karty. Žádosti o bezplatný převod s uvedením čísel obou karet posílejte na info@happysnack.cz. Po 31.12.2014 umo…

Číst více

Olga Šípková přinesla radost a pohyb do Hranic na Moravě

Mistryně světa v aerobiku Olga Šípková zavítala minulý týden na ZŠ 1. máje v Hranicích na Moravě k předání cen vítězné třídě 4.D paní učitelky Lukášové. Tato třída se zúčastnila loňského kola soutěže s Nutrendem, dodavatelem zdravých tyčinek do školních automatů Happysnack, nasbírala nejvyšší počet …

Číst více

JUST FRUIT! Nová tyčinka s ovocem a bez lepku

NOVINKA - Zbrusu nová tyčinka ve školním automatu! Více než 50% ovoce, bez lepku a spousta vlákniny! Pro děti jen to nejzdravější :)

Vychutnejte si více než 50% šťavnatého ovoce a kvalitní vlákniny v křehké tyčince obalené v oplatkovém papíru. Žádný lepek a konzervanty - jen lahodná chuť jablíčka, …

Číst více

Proč je nové VANILKOVÉ MLÉKO vanilkovatější?

V těchto dnech častá otázka. Odpověď je jednoduchá - PROTOŽE OBSAHUJE MÉNĚ CUKRU A JE OCHUCENO PŘÍRODNÍ VANILKOU!

Od letošního školního roku jsme do projektu Mléko do škol zařadili nová ochucená mlíčka. Liší se nejen veselým barevným obalem, ale především SLOŽENÍM!

Všechna nová ochucená mléka obsa…

Číst více

Aktivační poplatek – co to vlastně je?

S novými plastovými kartami je zaveden tzv. aktivační poplatek. Karty jsou všem rozdávány zdarma, samy o sobě nemají žádnou hodnotu a žák si na ně žádné placený výrobek zdravé svačinky nekoupí.

Pokud se rodič rozhodne k projektu přihlásit své dítě, kartičku nabije libovolnou částkou a tato se systé…
Číst více

NÁŠ TIP! Jak nejlevněji dobít kredit? BANKOVNÍM PŘEVODEM!

Spousta rodičů hledá způsob, jak nejlevněji dobít předplacenou kartu. Happysnack doporučuje BANKOVNÍ PŘEVOD - z účtu na účet. Proč? Protože u některých bank je tato operace zcela bez poplatku.

Existují různé způsoby dobíjení - bankovní převod, Mobito peněženka, SMS Premium či poštovní poukázka. Vět…

Číst více

NOVÉ KARTY Z PLASTU!

Konečně jsme se dočkali! Na četné žádosti a připomínky rodičů letos poprvé rozdáme všem zdarma předplacené karty z plastu. Karta je odolnější proti mechanickému poškození a je k dispozici v 18 designech - můžete si je prohlédnout níže.

Jakmile dostanete ve škole kartu, neměňte si ji mezi kamarády. …

Číst více

BIO výrobky v projektu OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL

Jsme jediný schválený žadatel v projektu Ovoce a zelenina do škol, který dodává dětem v projektu BIO výrobky. Lisovaná šťáva Fresh party BIO v příchutích jablko - rakytník, 100% jablko, jablko - červený rybíz či jablko - hruška je vlajkovou lodí projektu, kdy je dětem na prvním stupni přidělováno ov…

Číst více

Chutné mlíčko s nižším obsahem cukru

Happysnack nabízí dětem zdravější výrobky. Dle Nařízení komise (ES) č. 657/2008 povolený obsah přidaného cukru v mléčném výrobku pro projekt Mléko do škol může dosahovat až 7% z hmotnosti výrobku.

V našich zdravých automatech nabízíme výrobky o 16% nižším obsahem přidaného cukru, než je požadováno,…

Číst více

Proč milujeme lisované šťávy Fresh party?

Šťávy Fresh party vznikají lisováním ovoce či zeleniny, poté jsou ošetřeny lehkou pasterizací a připraveny do školních automatů na zdravou svačinku pro naše malé žíznivé školáky, kteří mají rádi zdravé a chutné svačinky! U nás nenajdete žádný koncentrát, žádný přidaný cukr ani konzervanty, prostě ni…

Číst více

Naše děti se těší na krájená jablíčka!

Aktuálně v projektu Ovoce do škol distribuujeme krájená jablíčka ve veselých sáčcích se zvířecími postavičkami z Happíkova. Ptáte se, čím to je, že jsou jablíčka tak chutná a děti je prostě milují?

Odpověď je jednoduchá - jedná se totiž o 100% přírodní produkt - v sáčku jsou opravdu jen čerstvá nak…

Číst více

Mějte své výdaje pod kontrolou!

Chcete vědět, zda se na vaši předplacenou kartu připsal kredit, který jste právě dobili? Chcete mít jistotu, že vaše dítě má dostatek kreditu na své kartě k zakoupení zdravé svačinky ze školního automatu? Ve vašem účtu si můžete nastavit automatické zasílání e-mailů v případě, že se kredit na kartě …

Číst více

Prevence rizikového chování dětí a mládeže

České děti se málo hýbou a nezdravě stravují. Trpí proto nadváhou, horší fyzickou zdatností a v jejím důsledku jsou také více ohroženy úrazy. Přitom pohyb a vyvážený jídelníček jsou dva základní pilíře zdravého životního stylu. Ten chce podpořit i Česká pojišťovna a navázala proto partnerství s proj…

Číst více

Jak si Viktor poradil s automatem?

Už jste viděli příběh netrpělivého Viktora, dobrosrdečného Pepy a kamarádské Žofky? Ne??? Tak sledujte s námi tohle povedené video :)

...a již jste viděli předchozí díl, kopírující hlavičku původního webu? Za trochou nostalgie klilknete zde

Číst více

Nové období = nové nároky na dotované mléčné produkty

Od 1. dubna začíná nové zúčtovací období pro dotované mléčné produkty. Co to pro vás znamená? Jak funguje projekt Mléko do škol? Vysvětlíme...

Žáci a studenti mají nárok na tolik dotovaných výrobků, kolik je vyučovacích dnů v tzv. zúčtovacím období. Zúčtovací období jsou tři - září až prosinec, led…

Číst více

Happy výhra s Nutrendem

Hurá! Jaro je tu a s ním přichází nová soutěž s tyčinkami Nutrend! O co se hraje? Vítězná škola vybere třídu, která vyhraje cvičení a autogramiádu s Mistryní světa ve sportovním aerobiku Olgou Šípkovou + tyčinky STREET – XL pro všechny žáky školy. A také i pěněžité výhry - první tři školy dostanou p…

Číst více

VÁŠ NÁROK JE JIŽ VYČERPÁN!

Tuto větu již na displeji svého školního automatu nenajdete :) Na Vaše četné žádosti jsme ode dneška zavedli prodej mléka Mlékárny Kunín a.s. i za cenu nedotovanou. Mléko je tak přístupno všem - těm, kteří mlíčko milují a již vyčerpali své nároky na dotované mléko, a těm, kteří nikdy nárok na mléčný…

Číst více

JABLKO - RAKYTNÍK BIO V PROJEKTU OVOCE DO ŠKOL

Exkluzivně v březnu dodáváme zdarma všem dětem prvních až pátých ročníků 100% BIO šťávu Fresh party, lisovanou z jablka a rakytníku. Jablko je přirozeně sladké a dětmi oblíbené a oranžové bobulky populárního rakytníku obsahují vysoký podíl vitamínů. Nápoj poskytuje ideální kombinaci chutného a zdrav…

Číst více

FRESH PARTY s BIO malinou!

"Mňam, to je dobrůtka! Chci ještě jeden! " volají všichni, kteří právě vyzkoušeli naši novou příchuť Fresh party s malinou. V čem tkví ta dokonalá chuť? V přidané BIO malině, vypěstované v podhůří Jeseníků za přísných podmínek ekologického zemědělství. V ovocné šťávě Fresh party, kterou najdete ve š…

Číst více

PF 2014

Všem příznivcům Happysnacku přejeme pohodové vánoční svátky a šťastný a veselý nový rok! Školákům pak hodně dárků, spoustu sněhu a po prázdninách NA VIDĚNOU U ŠKOLNÍHO AUTOMATU NA ZDRAVOU VÝŽIVU!

Číst více

Jaká autíčka vozí dobroty do škol?

Určitě jste viděli na cestách či před školou naše veselá autíčka s polepy Happysnack. Auta jezdí po celé republice, jsou chlazená a vozí dobrůtky do školních automatů na zdravou výživu.

Číst více

Soutěž S Racio za vyšším IQ se blíží ke konci!

Ještě pár dnů máte možnost se zapojit do soutěže o výlet do IQ parku v Liberci. Stačí postavit nejvyšší věž z Minisnacků - bramborových lupínků - a zaslat fotografii na soutez@racio.cz do 16.11. Třída s nejvyšší věží vyhrává zájezd a ta nejzábavnější fotografie zase hlavolamy! Hurá do toho, nenechte…

Číst více

Nové zdravé tyčinky PROFIGUR

Zdravé a chutné - takové jsou nové tyčinky PROFIGUR s příchutí meruňky, borůvky či tolik dětmi oblíbené jahody. Hledejte od poloviny října ve školních automatech na zdravou výživu Happysnack! Více info zde.

Číst více

Za vyšším IQ do Liberce!

Od pondělí 16.9. startuje zbrusu nová soutěž, kde odměnou je výlet pro celou třídu do IQPARKU V LIBERCI! Sbírejte obaly od MiniSnack - pečených brambor s kmínem - a ostavte nejvyšší věž. Vyfoťte ji a pošlete na email soutez@racio.cz a těšte se na vítězství. Více infomací najdete v sekci Pro děti/ so…

Číst více

Mobito - platba přímo z mobilu

Už i u nás je možné dobíjet předplacené karty mobilní platební metodou Mobito - peníze v mobilu. Stačí se přihlásit ke svému kartovému účtu, ze kterého pak platbu snadno provedete. Před použitím je třeba mít službu Mobito aktivovanou ve vašem telefonním přístroji.

Do konce kalendářního roku BEZ JAK…

Číst více

Nové předplacené karty

Během měsíce září rozdáme zdarma všem žákům zbrusu nové předplacené karty. Můžete klidně používat ty původní z předešlých let, všechny doposud vydané a vámi aktivně používané karty mají neomezenou platnost. Kdo staré karty ztratil či je vůbec ještě nedostal, má jedinečnou příležitost zapojit se do p…

Číst více

Máme nový web

S příchodem nového školního roku jsme se oblékli do zcela nového kabátu. Nový web je přehlednější a zajímavější pro všechny návštěvníky. Rodiče i školy uvítají všechny potřebné informace pěkně na jednom místě a pro děti a mládež bude cool novinkou zbrusu nový příběh v městečku Happíkov již známých a…

Číst více

Stránky:   1 2