Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Pro školy  /  Doprovodná vzdělávací opatření   /  1, 2, 3, 4, 5, šly ředkvičky na výlet!  /  OBJEDNÁVEJTE DO 15.1.2020!

OBJEDNÁVEJTE DO 15.1.2020!

Oblíbená doprovodná opatření školního projektu Ovoce a zelenina do škol jsou tady! Letos budeme opět pracovat se semínky, a to s několika barevnými odrůdami ředkviček. Máme pro vás nachystaná semínka barvy červené, bílé, červenobílé, žluté a dokonce i fialové. Každý dostane mix všech barviček a může si je dle libosti zasít do svého sadbovače. A protože ředkvička roste velmi rychle, tak dokonce i několikrát do roka. Pracovní sada je doplněna o barevné návody, deskovou hru a spoustu jiných doprovodných materiálů.

"1, 2, 3, 4, 5, šly ředkvičky na výlet!" používá hashtag #NAJDI i #ZASEJ

Objednávejte do 15. ledna 2020 kliknutím na obrázek níže nebo kliknutím zde.

objednávkový formulář

"1, 2, 3, 4, 5, šly ředkvičky na výlet!" je doprovodné vzdělávací opatření v rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol se schváleným žadatelem COME vending s.r.o. Pro přihlášené školy zdarma.

Máte zájem o toto doprovodné opatření a spoustu jiných aktivit, které vymýšlíme pro děti? Připojte se k nám! Kontaktujte nás! KDE JE HAPPYSNACK, JE ZÁBAVA!Zpět na výpis rubriky