Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Pro školy  /  Doprovodná vzdělávací opatření   /  Adoptuj si svou jahůdku!

Adoptuj si svou jahůdku!

Stránky:   1 2

Jahůdky, kam se podíváš!

Jaro je tady! Jahůdky jsou ve svých květnináčcích ve velkém skleníku, seřazeny pěkně za sebou. Daří se jim skvěle, krásně rostou a netrpělivě čekají na své mámy a táty!

 

Číst více

Stěhujeme se!

Jahůdkám je již těsno, mají málo místa, a začínají se stěhovat do větších květináčků a také do většího skleníku. Budou mít více prostoru na to, aby krásně rostly.Těšíte se na ně?

stěhování

Číst více

Rostou!

Jahůdkám vyrazily první lístečky. Díky starostlivé péči mladých zahradníků se mají sazeničky čile k světu, daří se jim báječně a krásně rostou.

rostou

Číst více

Již máme zasazeno!

Děkujeme za přízeň a za zaslané objednávky. Objednávky spočítány a semínka zasazena. Podívejte se, jak to s nimi vypadá. Sem tam se již začínají klubat první klíčky! To máme ale zvědavé jahůdky :)

zasazeno

Číst více

Adoptuj si svou jahůdku!

Objednávky otevřeny! Pro zájemce o sazeničky jahůdek je připraven objednávkový formulář. Klikněte zde.

Sazeničky jsou určeny pouze pro děti 1. stupně základních škol, které jsou s námi přihlášené do do projektu Ovoce a zelenina do škol. Sazenice nejsou určeny pro učitelský sbor. Počet sazenic je om…

Číst více

Předáváme štafetu!

ADOPTIVNÍ PROGRAMY V PROJEKTU OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL POKRAČUJÍ I LETOS!

Připravujeme předání vítězné štafety jinému druhu - ovocné "sestřičce" - sladké jahůdce, která se již těší na své mámy a táty v tomto roce!

Adoptuj si svou jahůdku - promo stafeta

Číst více

Stránky:   1 2