Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod

Zdravý automat

logo zdravy automatV rámci projektu Zdravá firma jsme pro vás připravili Zdravý automat.

Jedná se o nový projekt, který se zaměřuje na dodávku svačin pro zaměstnance velkých firem. Myšlenka dodávat zdravé svačiny také pro dospělé vznikla z již deset let provozovaného projektu Happysnack, který se zaměřuje na žáky základních škol po celé České republice.

muz s kartou TM

Volba sortimentu zboží v automatech je pečlivě kontrolována profesionálními nutričními terapeuty, aby splňovala nároky moderních trendů v oblasti výživy.

Aktuální leták najdete ke stažení zde.

Co najdete v automatu?

Koupit si zde můžete kvalitní lisované šťávy či pyré Fresh party, které jsou vyrobeny lisováním ovoce či zeleniny bez přidaného cukru a jiných konzervantů, cereální tyčinky či lupínky a mléčné výrobky se sníženým obsahem cukru a s pravými příchutěmi, nikoli jejich chemickými náhražkami. Nabízený sortiment se postupně upravuje o nové výrobky, vždy je však brán zřetel na kvalitu jejich složení. Některé výrobky jsou v BIO kvalitě s certifikací.

Aktuální ceník výrobků ke stažení zde.

Jak automat funguje?

V automatu se platí speciální bezhotovostní kreditkou. Tato karta je identifikována číslem, které je na ní zřetelně uvedeno a které slouží jako variabilní symbol při dobíjení kreditu. V případě ztráty karty je možno si vyzvednout novou kartu přímo v zásobníku automatu, tato karta má nové identifikační číslo a kredit z původní karty se na novou nepřevádí.

Kartička platí pouze na pracovišti, kde byla vyzvednuta. Propojení mezi pracovišti se připravuje.

Jak nabít kartu?

  • bankovním převodem - zasláním libovolné částky na číslo účtu 501 501 77 99 /5500 Raiffeisenbank, VS = číslo karty
  • prémiovou SMS - více info zde
  • využitím platební brány pro platbu kartou na internetových stránkách zde

Platby při dobíjení karet mohou být zatíženy poplatky třetích stran. Orientační výše poplatků je uvedena zde.

Při platbě bankovním převodem (také při zasílání příkazu přes QR platbu) je doba připsání kreditu na kartu až jeden pracovní den. Banky mají ze zákona na převod financí lhůtu až 24 hodin. Děkujeme za pochopení, zpoždění není na straně Happysnacku.

Případné problémy s dobíjením karet řeší dispečink na telefonní lince 737 286 000 od 8 do 14 hod. v pracovních dnech nebo na emailu info@happysnack.cz. Pro rychlé vyřešení požadavků vždy uvádějte číslo karty.

Počátkem školního roku může dojít k časové prodlevě u dobíjení SMS z důvodu velkého množství zpracovávaných dat. Děkujeme za pochopení.