Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Pro školy  /  Ovoce a zelenina do škol

Ovoce a zelenina do škol

Projekt Ovoce a zelenina do škol podporuje spotřebu ovoce a zeleniny u žáků prvního i druhého stupně základních škol za pomoci evropských a státních dotací. Výrobky jsou dodávány minimálně dvakrát měsíčně.

Dle nařízení vlády lze v projektu nabízet ovoce a zelenina, která z 25% může být v podobě šťáv. Ovoce či zeleninu vybírají praví odborníci, aby byla v té nejlepší kvalitě, která zaručuje delší trvanlivost produktů.

Co dodáváme?

Minimálně dvakrát měsíčně porce čerstvého ovoce a zeleniny, krájených ovocných salátků v praktickém balení s vidličkou a lisované ovocné šťávy a pyré. Vybrané produkty také v BIO kvalitě (100% lisované pyré, lisované 100% šťávy).

Nabízíme také bohatá doprovodná opatření: exkurze do zemědělských podníků či farem, ochutnávky ve třídách s animovaným programem, pro děti na míru vytvořené vzdělávací materiály, finanční podpora na vybavení pozemků apod.

Jak se k projektu přihlásit?

Stačí podepsat smlouvu o spolupráci do 25. září každého školního roku a vyplnit jednoduchý formulář Ročního hlášení. Každá škola může mít sepsanou smlouvu pouze s jedním schváleným dodavatelem v jednom školní roce. K novému dodavateli se můžete přihlásit až od nového školního roku. Chcete vědět více – kontaktujte nás!

 

Stránky:   1 2 3

Ovoce a zelenina i pro druhý stupeň ZŠ

V letošním školním roce je projekt Ovoce a zelenina do škol zpřístupněn i pro žáky druhého stupně základních škol. Výjimku tvoří pouze děti, které jsou na víceletých gymnáziích a plní povinnou školní docházku. Víceléta gymnázia jsou totiž zařazena do kategorie středních škol.

Ovoce a zelenina v novém

Číst více

Stránky:   1 2 3

Ovoce a zelenina do škol - fotogalerie

exkurze_kolaz.jpg adoptuj_si_rajcatko_kolaz.jpg ochutnavka2_kolaz.jpg ochutnavka_krali_kolaz.jpg pozemky_kolaz.jpg pozemky2_kolaz.jpg ochutnavka_kolaz.jpg ochutnavky_zajic_kolaz.jpg