Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Pro školy  /  Doprovodná vzdělávací opatření   /  Najdi Černého Petra!  /  Vytuň si svůj květináč a pochlub se!

Vytuň si svůj květináč a pochlub se!

POCHLUBTE SE! Jak vypadá váš květináček s rajčátky? Vytunili jste si ho? Pošlete nám foto na email soutez@happysnack.cz (foto budeme publikovat na našem facebooku) anebo přímo pod soutěžní příspěvek. Kdo bude mít nejvíce lajků, vyhrává originální gymsack!

Pozn.: Minimální počet lajků k zapojení do soutěže jsou 3 a soutěž trvá do 20. května 2019. Při shodném počtu lajků vyhrává ten, kdo příspěvek dříve umístil (nebo zaslal foto na email).
Soutěž probíhá na facebooku zde, instagramu zde a obecná pravidla čtěte zde.

Moje malá rajčátka aneb Najdi Černého Petra je doprovodné opatření v rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol se schváleným žadatelem COME vending s.r.o. Pro přihlášené školy zdarma v rámci školního projektu.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena se společností Facebook a tato společnost za její průběh nijak neodpovídá. Informace poskytnuté v rámci soutěže nebudou této společnosti nijak zpřístupněny. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěží musí být adresovány nám, nikoliv Facebooku.Zpět na výpis rubriky