Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Pro školy  /  Mléko do škol

Mléko do škol

Projekt "Mléko do škol" je součástí tzv. "Školního projektu". Evropská unie a Česká republika se podílejí na podpoře spotřeby mléka a mléčných výrobků u žáků základních škol a dětem se dostávají neochucené mléčné výrobky zcela zdarma. Distribuce se realizuje přímo do škol minimálně 2x měsíčně.

Do projektu jsou zařazeni žáci základních škol, včetně těch, kteří navštěvují přípravné třídy.

V České republice tento projekt zastřešuje Státní zemědělský a intervenční fond (SZIF), spadající pod Ministerstvo zemědělství, ve spolupráci s tzv. schválenými žadateli, resp. dodavateli mléka a mléčných výrobků do škol.

ZDARMA! neochucená mléka a neochucené mléčné výrobky!

NOVĚ! Pro děti jen to nejlepší!  VYBRANÉ PRODUKTY TAKÉ V BIO KVALITĚ!

Co dodáváme?

KAŽDÝ MĚSÍC: Neochucené mléko zdarma 2x měsíčně všem žákům základních škol. Toto vyplývá z Oznámení o minimálním počtu dodávek produktů za měsíc. Nabízíme jednu z nejširších nabídek ve školním projektu - mléka polotučná / plnotučná / čerstvá / trvanlivá / v krabičce / v lahvičce / v kapsičce / kvality konvenčí nebo BIO / balení 200 ml, 250 ml nebo 330 ml / mléka česká malých či velkých výrobců / zahraniční produkce.
Kompletní nabídku Vám radi zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás.

NAD RÁMEC NEOCHUCENÉHO MLÉKA: Neochucené jogurty v BIO kvalitě, kefíry v BIO kvalitě, plátkové sýry a čerstvé sýry také zcela zdarma dle disponibilního limitu na žáka.

A jak je to s ochucenými výrobky? Ochucené výrobky již od září 2021 nejsou dotované. Nicméně pro žáky škol, které jsou s námi zapojené do školního projektu Mléko do škol, nabízíme ochucená mléka za zvýhodněnou, akční cenu. Tyto výrobky jsou k dispozici ze školního automatu. Každý žák má nárok na jedno ochucené mléko za akčnícenu za jeden den. Druhé mléko v daném dni si nakupuje již za plnou cenu.

Jak se k projektu přihlásit?

Stačí podepsat smlouvu o spolupráci do 25. září letošního roku a vyplnit jednoduchý formulář Ročního hlášení. Každá škola může mít sepsanou smlouvu pouze s jedním schváleným dodavatelem v jednom školní roce. K novému dodavateli se můžete přihlásit až od nového školního roku. Chcete vědět více – kontaktujte nás!

Aktualizace k 3. 9. 2021


Stránky:   1 2

Jak je to s neochuceným mlékem?

V letošním školním roce je školní projekt Mléko do škol upraven novým vládním nařízením a neochucená mléka se distribují dvakrát do měsíce zdarma mezi všechny žáky. Ve většině škol dochází k distribuci mezi děti přímo v den závozu, v některých školách jsou tato mléka umístěna v automatech s omezeným…

Číst více

Méně papíprování

Školní projekt Mléko do škol je od letošního školního roku upraven dle nového nařízení č. 74/2017 Sb. Závazná prohlášení - vzory A a B, která se vyplňovala v letech předešlých po každém zúčtovacím odbobí, se tedy nevyplňují.

závazná prohlášení

Číst více

Když zdarma, tak jen to nejlepší!

V rámci školního projektu Mléko do škol distribujeme mezi děti bílé neochucené jogurty v BIO kvalitě. Když už zdarma, tak pro naše děti jen to nejlepší :)

Dodáváme BIO jogurt bílý 3,5% z Valašska od Mlékárny Valašské Meziříčí s.r.o., produktovou kartu si můžete prohlédnout zde a BIO jogurty mlékár…

Číst více

Ochucená mléka ze školního automatu

Ve školním automatu Happysnack naleznete ochucená mléka Mlékárny Kunín a.s., na která jste byli zvyklí v předešlých letech. Výběr jakéhokoli ochuceného mléka za dotovanou cenu je omezen na 1 kus denně. Další mléka v tom samém dni jsou prodávána za plnou cenu. Ceník všech výrobků naleznete zde.

Ptát…

Číst více

Stránky:   1 2