Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Pro školy  /  Doprovodná vzdělávací opatření   /  JAHŮDKOBRANÍ!  /  OBJEDNÁVEJTE DO 28.1.!

OBJEDNÁVEJTE DO 28.1.!

Už je to tady! Sníh je sice ještě za okny, ale my se těšíme na jaro! Letos si budeme hrát se semínky měsíčních jahůdek červené a žluté barvy.

Již je spuštěn objednávkový formulář zde. Pozor! Objednávky mohou zasílat pouze školy, nikoli jednotlivci. Pokud máte zájem jako jednotlivec, požádejte vyučujícího ve své škole.
Každý zájemce dostane pracovní sadu v krabičce, která bude obsahovat květináč, substrát a semínka jahůdek. Sada je doplněna o barevné návody, hry a spoustu jiných doprovodných materiálů.
Sady jsou do přihlášených škol dodávány ZDARMA, dodávky však mohou být omezeny z důvodu disponibilního limitu nebo vyšší moci.

Objednávejte do 28. ledna 2021 kliknutím na obrázek níže nebo zde.

"JAHŮDKOBRANÍ" je doprovodné vzdělávací opatření v rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol se schváleným žadatelem COME vending s.r.o. pod hlavičkou Happysnack. Pro přihlášené školy zdarma.

Máte zájem o toto doprovodné opatření a spoustu jiných aktivit, které vymýšlíme pro děti? Připojte se k nám! Kontaktujte nás! KDE JE HAPPYSNACK, JE ZÁBAVA!Zpět na výpis rubriky