Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Školní automat  /  Napsali o nás

Napsali o nás

Téma zdravých svačinek je neustále aktuální. Níže se můžete podívat na pár tiskových zpráv či článků, kde se najde zmínka i o Happysnacku a jeho přínosu pro naše ratolesti.


10 důvodů, proč mít appku v mobilu ..

Máte staženou aplikaci Happysnack ® v mobilu? Pokud ano - PARÁDA! Ale pokud stále uvažujete, zda si ji stáhnout, přečtěte si naše desatero, proč je dobré ji mít!

  1. Máte ji vždy po ruce.
  2. Víte v on-line čase, jaké zboží se v automatu nachází a jaké zboží si vaše dítě kupuje.
  3. U zboží v automatu vidí…
Číst více

Když už rouška, tak pořádná!

Do školních atutomatů mezi zdravé svačinky míří i další "zdravý" výrobek - textilní roušky, ošetřené speciální švýcarskou technologií HeiQ Viroblock, která je účinná proti mikrobům a choroboplodným zárodkům, minimálně po dobu 30-i pracích cyklů.

Číst více

Reprezentujeme Českou republiku!

Jsme v Evropě! Naše krásné doprovodné opatření s rajčátkem NAJDI ČERNÉHO PETRA! bylo vybráno k prezentaci na konferenci Evropské komise v Bruselu "Tartu Call for a Healthy Lifestyle".

Děkujeme, že jste s námi! Prohlédněte si video všech čtyř vybraných doprovodných opatření. Spolu s rajčátky se prez…

Číst více

Opavské firmy pro zdravé svačiny

V týdeníku Region Opavsko vyšel článek, který informuje o dokonalém skloubení několika opavských firem v jedinečném projektu, který se snaží podporovat zdravé svačinky pro děti základních škol. Celý text si můžete přečíst po prokliknutí na obrázky níže.

1 strana Region OPavsko 2. strana Region opavsko

Číst více

Malý příběh o kreditce

V občasníku Ordinace byl zveřejněn článek, který popisuje příběh ze života, kdy se setkáváme se školním automat na zdravou svačinku. Opravdu mohou být některé automaty se zdravými svačinami? Cely článek čtěte zde.

Číst více

O hodnocení výrobků pro Happysnack®

Profesionální nutriční terapeutky Poradenského centra Výživa dětí pečlivě hodnotí složení a vhodnost každého výrobku pro umístění do školního automatu. Pouze výrobky, které splňují přísná kritéria a jsou vhodná na dopolední svačinu dětí školního věku, dostanou "zelenou". Tiskovou zprávu si můžete př…

Číst více