Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Školní automat  /  Aktuality  /  Nové kartičky 2018-19

Nové kartičky 2018-19

HIP HIP HURÁ! Konečně méně práce pro školy a méně osobních dat! Nové kartičky Happysnack, které dostanete ve své škole s novým školním rokem, jsou zcela anonymní. Nesbíráme žádné osobní údaje Vašich dětí. Nově je také zavedena platnost karet na období jednoho školního roku s přesahem tři měsíců. Máte tak dost času pro dočerpání kreditu z původních karet.

POZOR! Staré kartičky z předešlých let dočerpejte do 30.11.2018 nebo si zažádejte o převod na kartu novou.

Personalizujte si svůj účet! Využijte bezplatné služby nastavení si denních limitů pro výběry ze školního automatu, vyberte si zboží, které svému dítěti povolíte vybírat nebo si nastavte automatické zasílání reportů o stavu kreditu. Stačí se jen přihlásit ke svému účtu karty zde a vyplnit oblíbená nastavení.

Kartu dostanete ve škole všichni a zcela zdarma. Pokud ji chcete využívat, stačí ji nabít libovolným kreditem. Pokud ne, nevadí, můžete ji použít třeba jako záložku do knihy:) Každá nová karta je zatížena administrativním poplatkem ve výši 10 Kč. Tento bude stržen z kreditu karty po jejím prvním dobití nebo po převodu kreditu za staré karty - záleží, co nastane dříve. Pak již nic neplatíte.

Při dobíjení kreditu si pečlivě hlídejte variabilní symbol, který musí být při každé platbě uveden, aby se platba mohla automaticky napárovat. Doporučujeme dobíjet bankovním převodem nebo kartou na internetu, tyto platby jsou obvykle zcela bez poplatků. Poplatky, které platíte za dobíjení (napříkladu SMS Premium nebo při platbě složenkou na poště) jsou učeny poskytovatelům dané patby, nikoli nám.

Také si pečlivě pročtěte Všeobecné obchodní podmínky zde, aby Vám nic neuniklo. Věnujete jim asi 4 minuty čtení, ale aspoň máte všechny informace hned ze startu po ruce.

Nabídka zdravých svačinek je neustále stále pečlivě sledována nutričními terapeuty, aby splňovala nejen přísná kritéria pamlskové vyhlášky, ale také svým složením odpovídala ideální dopolední svačince školáka. Nabídku si můžete prohlédnout zde.

Chcete vědět více? Pročtěte si letáček zde, nebo najděte odpověď na Váš dotaz v poradně zde. Publikujeme zde výběr nejčastějších otázek a odpovědí. Pokud si i tak nevíte rady, napište nám email, rádi odpovíme.

leták přední stranaZpět na výpis rubriky