Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Pro rodinu  /  Mléko do škol

Mléko do škol

Stránky:  1 2 3  

Nakresli vtip a buď v kalendáři 2023!

Oblíbená podzimní soutěž je tady! Namaluj nebo nakresli nějaký vtip tematicky zaměřený na zdravou výživu, zdravý životní styl, školní svačinky, školní automat nebo obecně školní prostředí, škola, třída, spolužáci, vyučování, přestávky apod. - a pošli nám obrázek. Vybereme 53 nejlepších obrázků a umí…

Číst více

Novinky v tomto školním roce

Novinky v tomto školním roce!

  • Školní projekty Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol jsou nově určeny pouze pro první stupeň základních škol včetně přípravných tříd.
  • Budeme zavážet po jedné porci jednou měsíčně pro přihlášené žáky. Po vyhlášení limitu na žáka na konci října je možné, že se po…
Číst více

Školní projekty - nové logo

Školní projekty doznávávají letos spousty změn. Od těch grafických až po ty realizační.

Nové logo působí příjemným dojmem, dokáže skloubit oba školní projekty Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol nejen barevně, ale i tématicky. Dle našeho názoru se opravdu velmi povedlo.

Co se týče realizačníc…

Číst více

10 důvodů, proč mít appku v mobilu ..

Máte staženou aplikaci Happysnack ® v mobilu? Pokud ano - PARÁDA! Ale pokud stále uvažujete, zda si ji stáhnout, přečtěte si naše desatero, proč je dobré ji mít!

  1. Máte ji vždy po ruce.
  2. Víte v on-line čase, jaké zboží se v automatu nachází a jaké zboží si vaše dítě kupuje.
  3. U zboží v automatu vidí…
Číst více

Stáhni si appku!

3, 2, 1 START! Mobilní aplikace Happysnack je již k dispozici ke stažení na mobilních platformách s operačním systémem Android nebo iOS. Stáhněte si originální mobilní aplikaci s modrou ikonou právě teď!

Mobilní aplikace rozšiřuje možnost přihlášení k webovému rozhraní k účtu předplacené karty Happ…

Číst více

Ochucené mléko Kravík za akční cenu

První kus ochuceného mléka Kravík v jednom dni zakoupíte za akční cenu 12 Kč. Další kusy v tom samém dni jsou prodávány za běžnou cenu dle ceníku. Platí pouze pro školy, které jsou zapojené do školního projektu Mléko do škol s naší společností.

Od září 2021 již nejsou ochucená mléka částečně dotova…

Číst více

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2020/21

Školní automaty jsou opět v provozu. Připomeňme si pár informací:

1) Kartičky, které byly platné loňský školní rok, mají prodlouženou platnost o další školní rok, tedy až do 30.11.2021. Prodloužení platnosti se na nich automaticky aktivuje (=zobrazí) během měsíce září nebo října.

2) Dotované ochuc…

Číst více

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ MLÉKA KUNÍN za 3 Kč

NOVÝ ROK = nové výzvy a nejlevnější kunínské mléko! Ochucená mléka (vanilka a kakao) ve školním automatu jen za pouhé 3 koruny! Pozor, akce platí jen první lednový týden školy - od 6. do 10 ledna 2020! Kdo dřív přijde, ten dřív mléko pije! BEZ OMEZENÍ POČTU KUSŮ!

Tato akce je časově omezena a pla…

Číst více

Nová nutriční terapeutka Edita

Máme novou nutriční terapeutku Editu Weidenthalerovou. Edita převezme práci po kolegyni a kamarádce Markétce, které tímto děkujeme za úžasných společných šest let a přejeme jí mnoho štěstí v dalších životních etapách.

Edita má již bohaté zkušenosti se zdravu stravou a výživou pro naše ratolesti, po…

Číst více

Stránky:  1 2 3