Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Školní automat  /  Aplikace Happysnack v mobilu

Aplikace Happysnack v mobilu

Mobilní aplikace Happysnack je již k dispozici ke stažení na mobilních platformách s operačním systémem Android nebo iOS. Stáhněte si originální mobilní aplikaci s modrou ikonou právě teď!

Mobilní aplikace rozšiřuje možnost přihlášení k webovému rozhraní k účtu předplacené karty Happysnack, které bylo doposud dostupné pouze zde. Díky jednoduchému a nativnímu ovládání si získá Vaši přízeň.

Na rozdíl od statické webové aplikace umožňuje spojit více karetních účtů do jednoho. Pokud tedy máte více dětí či více karet, bude vám stačit pouze jedno přihlášení.

Také i prohlížení výběrů z automatu je snazší. Díky vyobrazení výrobku na fotografii se snadno orientujete v nákupech vašich dětí. Vizuální vyobrazení výrobku pomáhá také při nastavování skupin výrobků, které můžete svému dítěti zakázat. Například pokud nechcete, aby si dítě z automatu nakupovalo mléko, jednoduše mu jej zakážete a můžete si být jistí, že mu ze školního automatu nevypadne.

Nastavení denního limitu v korunách se již stalo oblíbenou klasikou. Pokud uvedete do příslušného pole hodnotu vyšší než 0, nastavíte finanční limit, který má vaše dítě povoleno utratit v jednom školním dni.

Pro snadnější přehled lze nastavit také zasílání e-mailů či notifikací při změně kreditu či blížícího se konce platnosti karty.

Aplikaci si pro dva nejoblíbenější operační systémy stahujte v Obchod Play nebo v AppStore. Stažení a používání aplikace je zcela zdarma.

POZOR! Pouze aplikace Happysnack, označená modrou ikonou, je ta originální a platná. Stahujte bezpečně!

Budeme také rádi, pokud nám zanecháte recenzi. Pokud máte nápad ke zlepšení, zašlete jej, prosím, přímo na náš centrální e-mail info@happysnack.cz, abychom Vám mohli poděkovat a sdělit náš názor.

aplikace happysnack